• Şartlar ve Koşullar
Üye ol İndirim Kuponlarından ilk sen haberdar ol!
Şartlar ve Koşullar

Kullanıcı Sözleşmesi


1. Taraflar:

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”) ve ayrılmaz parçası olan ekleri Büyükhendek Cad. No:35 K:3 Galata - İstanbul adresinde mukim Conversion Dijital İnternet Pazarlama Reklamcılık Danışmanlık Bilişim Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi (“KuponVeKupon”) ile aşağıda tanımlandığı şekliyle www.kuponvekupon.com internet sitesine üye olan veya üye olmaksızın internet sitesini kullanan (“Kullanıcı”) arasında elektronik olarak kurulmuştur.

Kullanıcı’ların, KuponVeKupon web sitesine girmesi veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanması veya internet ortamında paylaşması durumunda, Kullanıcı’lar bu sözleşmedeki şartları kabul etmiş sayılırlar.


2. Sözleşmenin konusu:

İşbu Sözleşme’nin konusu Kullanıcı tarafından www.kuponvekupon.com alan adı ve buna bağlı alt alan adları (“İnternet Sitesi”) altında sunulan bilgilerin kullanım şartlarının ve Tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.


3. Tanımlar

KuponVeKupon: www.kuponvekupon.com isimli alan adı ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitelerini, mobil uygulamaları ve ortamları kapsar.

Kullanıcı: İnternet’e bağlanan her türlü cihaz ile KuponVeKupon web sitesine erişen, üye olarak ya da üye olmaksızın bu sitelerdeki bilgileri kullanan, internet ortamında paylaşan ve bu bilgilere göre işlem yapan gerçek veya tüzel kişilerdir.

Satıcı: Üretici ve satıcıların kendilerine ait internet sitelerinde satışa sunduğu mal, ürün ve hizmetler hakkındaki detaylı bilgilerin ve satış koşullarının KuponVeKupon sitesi üzerinden Kullanıcı'lara bir düzen içinde listelenmiş olarak sunulmasını sağlamak amacıyla KuponVeKupon ile Satış Sözleşmesini onaylayan gerçek ve/veya tüzel kişidir.


4. Genel Hak Ve Yükümlülükler

4.1.KuponveKupon, kendi web siteleri üzerinden hiçbir ürün satışı yapmamaktadır.

4.2.KuponVeKupon, mağazaların indirim kuponları ve kampanyalarını kendi web siteleri üzerinde yayınlamak suretiyle, Kullanıcı’lara, ürünlerin satışı yapılan web sitelerine ilişkin olarak bilgi vermektedir.

4.3.Ürünlerin satışından, online satış yapmakta olan mağazalar sorumludur.

4.4. KuponVeKupon’un Kullanıcı’ya karşı kuponların ve kampanyaların geçerliliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. KuponveKupon sitesi üzerinde bilgisi verilen indirim kuponları ve kampanyalar süresinden önce bitebilir veya kuponlar geçersiz kalabilir KuponVeKupon sitesi sürekli olarak güncellenmekle birlikte, ürün satışı yapan mağazalar, indirim kuponlarını veya kampanyaları süresinden önce bitirebilir veya indirim kuponları geçerli olmayabilir. Mağazalarda satışı yapılan ürünlerin stoklarının bitmesi nedeniyle, indirim kuponları kullanılamaz olabilir. Belirtilen bu nedenlerden ötürü KuponVeKupon kesinlikle sorumlu tutulamaz.. Tüm bu durumlarda, KuponVeKupon’un Kullanıcı’ya karşı herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığı Kullanıcı tarafından peşinen kabul edilir.

4.5.Kullanıcılar, KuponVeKupon sitesine e-posta adreslerini kullanmak suretiyle kayıt olabilirler ve Kullanıcılar e-posta adreslerine KuponVeKupon tarafından düzenli olarak kampanya e-postaları gönderilmesini kabul etmektedirler.

4.6.Üyelikten çıkmak için, e-bülten içinde konumlandırılacak “Üyelikten Ayrıl” linki kullanılmak suretiyle kolaylıkla üyelikten çıkılabilir.

4.7.KuponVeKupon sitesinde, Google Analytics, Google Remarketing, DoubleClick, Criteo, Facebook ve üçüncü kurumlara ait çerezler ile kullanıcı takibi yapılmakta olup, buna bağlı olarak kullanıcıya özel reklamlar gösterilebilir. KuponVeKupon, web sitesine üye olan kullanıcılara ait kişisel verileri, IPleri ve diğer elektronik bilgileri saklayabilir ve kullanabilir. Kullanıcılar, yapılan kullanıcı takibine, kendilerine özel reklam gösterilmesine, web sitesine üye olan kullanıcılara ait verileri, IPleri ve diğer elektronik bilgilerin saklanmasına ve kullanılmasına peşinen rıza göstermekte ve muvafakat etmektedirler.

4.8. Kullanıcı, KuponVeKupon web sitesinin, sadece ürün satışı yapan mağazaların indirim kuponları ve kampanyaları yayınlandığı bir indirim arama motoru olarak faaliyet gösterdiğini, bu kapsamda herhangi bir şekilde İnternet Sitesi üzerinde herhangi bir şekilde ürün veya hizmet satışının gerçekleşmediğini ve sadece çeşitli mağazalar tarafından satılmakta olan ürünlere ait indirim kuponları ve kampanyaları yayımlandığını, bu kapsamda KuponVeKupon web sitesine herhangi bir ürün satışı ile ilgili olarak bir hak ve iddia ile başvurmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. KuponVeKupon ile Kullanıcı arasında herhangi bir hukuki, ticari ya da KuponVeKupon’u Kullanıcı’ya her ne şekilde olursa olsun sorumluluk altına sokan ilişki kurulmamaktadır.

4.9. KuponVeKupon işbu Sözleşme’sinin şart ve koşullarını dilediği zaman ve dilediği şekilde tek taraflı olarak değiştirme yetkisine sahiptir. Sözleşme’nin değişikliklerine ilişkin olarak KuponVeKupon internet sitesi üzerinde yapılan ilan ve duyular Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilirler.

4.10. KuponVeKupon internet sitesinde yer alan tüm diğer bilgiler işbu Sözleşme’nin eki ve ayrılmaz parçası kabul edilir.

Üye ol kampanyalardan ilk sen haberdar ol!
Bizi Takip Edin